You are currently viewing PražskéMuzikály.cz: Miesto, kde znovuobjavíte čaro divadla

PražskéMuzikály.cz: Miesto, kde znovuobjavíte čaro divadla

Po dlhom a náročnom období, ktoré priniesla pandémia covidu-19, je portál PražskéMuzikály.cz späť v plnej sile. Vďaka neochvejnej podpore jeho návštevníkov nie len prežil túto ťažkú dobu, ale aj rozšíril svoju ponuku predstavení.

PražskéMuzikály.cz
PražskéMuzikály.cz: Miesto, kde znovuobjavíte čaro divadla 6

Nová verzia portálu PražskéMuzikály.cz

Bohatší výber muzikálov: Vďaka obnoveniu prevádzky divadiel je PražskéMuzikály.cz teraz plné ponúk muzikálov v Prahe, Ostrave a Plzni. Teraz máte opäť možnosť objaviť čaro živého divadla a vychutnať si muzikálové predstavenia podľa svojho výberu.

Nový kalendár činoherných predstavení: Novinkou na portáli je kalendár činoherných predstavení. Teraz návštevníci môžu vyberať nielen z muzikálov, ale aj z činoherných predstavení po celej ČR.

PražskéMuzikály.cz
PražskéMuzikály.cz: Miesto, kde znovuobjavíte čaro divadla 7

Novinky zo sveta kultúry: Portál PražskéMuzikály.cz naďalej pokračuje v informovaní svojich návštevníkov o aktuálnom kultúrnom dianí v Českej republike i vo svete. Ak vás baví písať a máte ambíciu písať články zo sveta kultúry, neváhajte sa ozvať na info@prazskemuzikaly.cz a stať sa súčasťou redakčného tímu.

Detailné informácie o predstaveniach: Na portáli nájdete podrobné informácie o každom predstavení, či už ide o muzikál, operu alebo činohru. Môžete si tu prezrieť obsadenie, zoznam autorov, fotogalériu a videoukážky z predstavení, ktoré vám pomôžu vybrať predstavenie, ktoré vás najviac zaujme.

PražskéMuzikály.cz

Prehľad divadiel: Portál ponúka tiež prehľad obľúbených divadiel v Prahe, Ostrave a Plzni. U každého divadla nájdete mapku, popis divadla, fotografie javiska i hľadiska, a predovšetkým prehľad všetkých divadelných predstavení, ktoré sa v tomto divadle hrajú.

Medzi najobľúbenejšie divadlá na tomto portáli patria Hudební divadlo KarlínGOJA Music HallDivadlo HyberniaNárodní divadloDivadlo BroadwayDivadlo na Fidlovačce, aktuálne veľmi populárne Divadlo Lucie Bílé a ďalšie…

PražskéMuzikály.cz je teraz silnejší a bohatší než kedykoľvek predtým, vďaka vernosti a podpore svojich návštevníkov. Portál pozýva všetkých, aby znovu objavili radosť a čaro divadelného umenia.

Tešte sa na pravidelný prísun noviniek zo sveta kultúry na našom portáli. Medzitým si môžete prečítať niektorý z našich ďalších zaujímavých článkov.

PražskéMuzikály.cz
PražskéMuzikály.cz: Miesto, kde znovuobjavíte čaro divadla 8

Tak neváhajte a objavte čaro divadelného umenia s PražskéMuzikály.cz! Môžete sa pozrieť aj na naše ďalšie darčekové tipy.

Pridaj komentár