Urobte radosť deťom, vyberte im tie najlepšie darčeky podľa našich tipov a získajte si tak ich lásku. Pozor na to, detstvo netrvá večne, tak si deti užite kým budú v puberte. Potom im už urobíte radosť len tým čo nejde legálne kúpiť.

 • Avengers

  Avengers (14)

  Hľadáte hračky s motívom Avengers? Hračky s licencovaným motívom Avengers sú inšpirované animovanou rozprávkou o superhrdinoch, ktorí sa snažia zachrániť svet pred zloduchmi. Pozrite si aj naše ďalšie hračky pre chlapcov.
 • Barbie

  Barbie (13)

  Hľadáte hračky s motívom Barbie? Blonďatá bábika Barbie je legendou medzi hračkami pre dievčatká. U nás nájdete hračky s motívom Barbie v ružovej farbe, od setov na hranie v piesku až po ružovú trojkolku pre dievčatká.
 • Cars

  Cars (66)

  ľadáte hračky s motívom Autíčok (Cars)? Vtipný a poučný film Autíčka priniesol do sveta detí nového obľúbeného hrdinu, Bleska McQueena. Blesk sa stal obľúbeným motívom na hračkách pre chlapcov. Aj vďaka nemu sa deti naučia, že naozajstná radosť zo života sa neskrýva za cieľovou rovinkou, ale na ceste k nej. Hľadáte pekný darček
 • Detské domčeky

  Detské domčeky (121)

  Vyberte pre svoje deti krásny domček na záhradu alebo do izbičky. Ponúkame širokú ponuku domčekov rôznych veľkostí i tvarov. Tak neváhajte a vyberte pre tie smráďatá niečo, čo ich zabaví na dostatočne dlho, než si dopijete fľaštičku vína.
 • Detské kuchynky

  Detské kuchynky (58)

  Máte doma malú kuchárku? Objednajte ju ako darček detskú kuchynku, s ktorou sa zabaví na dlhé hodiny každý deň.
 • Elektrické autíčka

  Elektrické autíčka (211)

  Vzrušenie a radosť z pohybu - prinášajú elektrické autíčka. Elektrické vozidlá pripravia všetkých malých vodičova na naozajstný dopravný ruch a prevádzku na ceste. Naučia sa tak pravidlám a zodpovednosti, čo sa im bude v živote dospelých určite hodiť, až vymenia svoje elektrické autíčko za ozajstné.
 • Frozen Ľadové Kráľovstvo

  Frozen Ľadové Kráľovstvo (75)

  Hľadáte hračky s motívom Frozen Ľadové kráľovstvo? Hračky v modrých a fialových odieňoch zobrazujú postavičky princezien Elsy a Anny z rozprávky Frozen. Tá čerpala námet zo Snehovej kráľovnej od H. CH. Andersena. Ľadovým kúzlom a krásnymi hračkami budú vaše dievčatká očarené.
 • Handy Manny

  Handy Manny (4)

  Vyberáte hračky s Kutilom Mannym (Handy Manny)? V našom internetovom hračkárstve nájdete hračky do piesku a bezpečné hračky k vode.
 • Hello Kitty

  Hello Kitty (27)

  Hľadáte hračky s motívom Hello Kitty? Hello Kitty je obľúbený dievčenský motív na hračkách v ružových a bielych farbách. Hello Kitty je animovaná postavička, ktorá vznikla v roku 1974 spod rúk japonskej výtvarníčky.
 • Hľadá sa Nemo

  Hľadá sa Nemo (6)

  Hľadáte hračky s motívom Hľadá sa Nemo? Rozprávka o dobrodružnej ceste otca za strateným synom naprieč oceánom má už niekoľko rokov, stále však patrí k najkrajším rozprávkam spoločnosti Pixar. Hračky so zvedavým Nemom majú radi chlapci aj dievčatá. Hľadáte darček pre deti, s ktorým sa zahrajú vonku?
 • Hry na profese

  Hry na profese (210)

  Všetci deti majú svoje vysnívané povolanie a radi sa naňho hrajú. Prezrite si našu ponuku hračiek, pri ktorých sa na svoje obľúbené povolania môžu hrať. Napríklad keď sa budú hrať na smetiarstva, tak pochopia, že sa musia lepšie učiť, inak nedopadnú najlepšie...
 • Macko Pú

  Macko Pú (13)

  Vyberte si a nakúpte hračky s motívom Macko Pú za skvelé ceny na Mackoviahracky.sk. V ponuke domčeky, trojkolky, šmykľavky, odrážadlá a iné hračky.
 • Máša a medveď

  Máša a medveď (5)

  ľadáte hračky Máša a medveď? Momentálne najpopulárnejšia kreslená dvojica ruskej animovanej tvorby sa teší obľube u detí po celom svete. Postavičky trojročnej Máši a cirkusového medveďa Mišu sa stali námetom viacerých hračiek, detských doplnkov či školských potrieb.
 • Mickey

  Mickey (18)

  Hľadáte hračky s motívom Mickey? Nesmrteľná postavička Mickey Mouse je oficiálnym maskotom spoločnosti Walt Disney a vznikla ešte v roku 1928. Všetky postavičky z rozprávok Mickey Mouse sa už celé generácie tešia veľkej obľube. Kto by nepoznal Minnie, Goofyho, Pluta, Káčear Donalda a iných kamarátov?
 • Minions

  Minions (6)

  Hľadáte hračky s motívom Mimoni (Minions)? Národ malých žltých človiečikov, ktorých životným posolstvom je nájsť si pána a slúžiť mu, inšpiroval aj výrobcov hračiek. Motív Mimoni nájdeme na kolobežkách, kolieskových korčuliach aj hračkách k vode. Hľadáte darček pre predškolákov?
 • Minnie

  Minnie (18)

  Nakúpte u nás hračky s motívom Minnie. V ponuke nájdete detské odrážadlá, výbavičku pre bábiku aj hračky k vode zoradené podľa ceny a veku.
 • Paw Patrol

  Paw Patrol (15)

  Hľadáte hračky Paw Patrol? Licencia Paw Patrol vychádza zo známeho televízneho seriálu o 10-ročnom chlapcov menom Ryder, ktorý vedie svorku psov Paw Patrol. Spoločne pracujú na záchranných misách, aby ochránili mesto Adventure Bay.
 • Peppa Pig

  Peppa Pig (57)

  Hľadáte hračky s motívom Peppa Pig? Hračky s motívom prasiatka Peppa Pig sú inšpirované britským rozprávkovým seriálom o svinke v červenej sukni, ktorá miluje čokoládové zákusky, výlety a váľanie sa v blate. Obľúbená rozprávka pre malých pobaví aj dospelých. Pozrite si aj ďalšie hračky pre menšie deti.
 • Planes

  Planes (2)

  U nás nájdete hračky s motívom Lietadlá (Planes). V ponuke nájdete rôzne detské vozidlá, pracovné dielne aj puzzle zoradené podľa veku a ceny.
 • Plyšové hračky

  Plyšové hračky (176)

  Každé dieťa miluje plyšové hryčky. Sú to ich kamaráti a vy určite chcete aby sa vaše dieťa kamarátilo radšej s plyšákom ako s duchom, ktorý u vás doma straší. Tak šup, vyberte ich radšej viac nech nemá dieťa čas na blbosti.
 • Princezné

  Princezné (42)

  Hľadáte hračky s motívom Princezné? Na obrázkoch s motívom Princezné nájdete známe rozprávkové hrdinky ako Popoluška, Šípková Ruženka, Bella z rozprávky Kráska a zviera, Snehulienka, Ariel z Malej morskej víly, Jasmína z Aladinovho príbehu, Rapunzel z rozprávky Na vlásku a mnohé iné. Hračky majú prevažne ružovú farbu, ktorá je u dievčatiek obľúbená. Hľadáte pekný darček pre dievča?
 • RC modely

  RC modely (131)

  RC modely prináša na trh nespočetné množstvo druhov pozemných i vzdušných dopravných prostriedkov. Deti si môžu vybrať z našej ponuky kde nájdu RC autá, RC lietadlá, RC lode či stavebné stroje, ktoré ich zabavia na celé hodiny. Zaobstarajte deťom jednu zo skvelých RC modelov, s ktorou si zároveň vyhrá otec či starý otec. RC modely áut sú najširšou a najtypickejšou…
 • Šmolkovia

  Šmolkovia (3)

  Hľadáte hračky s motívom Šmolkovia? Belgický rozprávkový seriál o malých modrých škriatkoch s bielymi čiapočkami vznikol na začiatku 80. rokov. Každý zo Šmolkov má svoju úlohu a ich typickou vlastnosťou je, že sú dobrácki a pomáhajú druhým. Ich nepriateľom je čarodejník Gargamel, ktorý z nich chce vyrobiť zlato.
 • Snehulienka

  Snehulienka (3)

  Hľadáte hračky s motívom Snehulienka? Rozprávka o Snehulienke je známa už celé generácie a stále si nachádza miesto v srdciach detí. Príbeh o zlej macoche, ktorá túži byť najkrajšou na svete, o 7 trpaslíkoch a otrávenom jabĺčku poznajú deti po celom svete. Hračky so Snehulienkou si obľúbia najmä dievčatká.
 • Spiderman

  Spiderman (14)

  Hľadáte hračky s motívom Spiderman? Komiksová postava Petra Parkera, ktorý po uhryznutí pavúkom získa nezvyčajné schopnosti a vytvorí si druhú identitu, zdobí nejednu chlapčenskú izbu. Vydavateľstvu Marvel sa podarilo stvoriť hrdinu dospievajúcej generácie. Hračky s tematikou Spiderman majú prevažne červeno-modré farebné vyhotovenie.
 • Star Wars

  Star Wars (6)

  Hľadáte hračky s motívom Star Wars? Krásne hračky s motívom Star Wars zaujmú najmä dobrodružné srdcia chlapcov. Hviezdne vojny sú súborom kultových filmov od Georgea Lucasa o boji dobra a zla vo vesmíre. V ponuke hračiek s motívom Hviezdne vojny (Star Wars) nájdete detské skateboardy, chlapčenské kolobežky, kolieskové korčule aj puzzle.
 • Stavebnice

  Stavebnice (78)

  Stavebnica - dokonalý darček, ktorý deti milujú, a ktorý sa hodí pre všetky vekové kategórie. Deťom tak darujete niekoľko hodín aktívneho rozvíjania sa a spoločnej zábavy. Hrou so stavebnicou si dieťa precvičuje fantáziu, logiku, zručnosť, trpezlivosť, priestorové myslenie, presnosť a zmysel pre systematické premýšľanie. Veľa stavebníc je kompatibilných, čo umožňuje deťom viac možností stavania. Teraz si stačí vybrať len tú…
 • Toy Story

  Toy Story (8)

  Hľadáte hračky s motívom Toy Story? Obľúbená rozprávka sa dočkala troch častí a v súčasnosti už sa pripravuje štvrtý diel. Toy Story rozpráva o živote hračiek, ktorý žijú, keď dieťa opustí izbu. Príbeh deti učí vážiť si svoje hračky, pretože každá hračka prežíva smútok, keď na ňu dieťa zabudne.
 • Včielka Maja

  Včielka Maja (1)

  Hľadáte hračky s motívom Včielka Maja? Príbehy zvedavej včielky a jej kamarátov si vďaka známemu seriálu obľúbili dievčatá aj chlapci. Pri dobrodružstvách ju sprevádza trúdik Vilko. Pôvodne koprodukčná rozprávka vznikla ešte v roku 1975 a v roku 2014 sa včelí príbeh dočkal návratu v podobe 3D filmu.
 • Audi Q7 New Model lakované červené
 • Audi Q7 New Model lakované čierne
 • Autíčko Cross Country na diaľkové ovládanie R / C s kamerou
 • Auto na diaľkové ovládanie Amfibia 4×4 1:12 R / C červené
 • Auto na diaľkové ovládanie Beetle 1:18 zelené
 • Auto na diaľkové ovládanie BMW i8 Roadster R / C 1:12 čierne
 • Auto na diaľkové ovládanie BMW i8 Roadster R / C 1:12 oranžové